Taliansko

AŽ K VÁM

Pri prechádzke úzkou historickou uličkou na pobreží Apeninského polostrova cítiť závan mora, ale aj skvelej gastronómie typickej pre tento región Európy. Jednoduchá, ale podmanivá, taká je talianska kuchyňa, ktorú v jej najčistejšej forme vyznáva aj La Finestra.

V našom menu sa zameriavame na jedlá z cestovín, chrumkavú pizzu z cesta podľa pravej talianskej receptúry, čerstvé mäso a ryby. Chceme, aby ste cez umenie nášho kulinárskeho tímu mohli okúsiť pravú mediteránsku chuť a dopriali si tak nezabudnuteľný gastronomický zážitok za rozumnú cenu.

o-nas-02
o-nas-03

Slasť

NA TANIERI

Presvedčiť Vás chceme najmä kvalitou na tanieri. Preto všetky suroviny získavame od spoľahlivých regionálnych dodávateľov. Zemiaky a vajcia od neďalekého farmára, chladené kurčatá od výberových dodávateľov, ryby od známeho rakúskeho predajcu, bylinky z vlastnej záhradky, kde pestujeme aj viacero druhov zeleniny a ovocia.

Sami si pripravujeme aj domáce cestoviny, naše bazalkové pesto je vyrobené ručne v mažiari a pri príprave jedál používame výhradne ružovú himalájsku soľ. Pizza je vždy chrumkavá a lahodná vďaka originálnej receptúre a tenkému cestu, do ktorého pridávame špičkový olivový olej. Receptúru pripravil náš taliansky pizzaiolo Guiseppe Trento.

La Finestra je oknom do sveta kvalitnej gastronómie. Príďte si ju k nám vychutnať!

Spoznajte nášho

ŠÉFKUCHÁRA

Varíme telom i dušou

NÁŠ ŠÉFKUCHÁR

V La Finestre som majiteľom i šéfkuchárom. Reštauráciu sa snažím viesť v rodinnom duchu. Založili sme ju s cieľom ponúkať aj v Trnave kvalitné a chutné jedlo, čoho sa pevne držíme. Sme radi, že hostia, ktorí k nám zavítajú, sa pravidelne vracajú.

Chceme, aby mali istotu, že na tanieri vždy nájdu gastronomický zážitok. Preto dávam do varenia kus zo seba a nikdy neservírujeme nič, s čím nie sme 100-percentne spokojní. Niekedy je to drina, ale spokojnosť zákazníkov za to stojí.

Ľubomír Baláž

šéfkuchár
La-Finestra-logo-FINAL-biele-1

Sladovnícka 15, 917 01 Trnava

PO-ŠT: 10:00 – 22:00
PIA-SO: 10:00 – 23:00
NE: 10:00 – 21:00

Objednávajte na:
0904 00 19 00

Copyright © 2017 Lafinestra.sk Design a údržba Pepax Consulting LLC